Фурнітура для дверей

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0382.ua
09:00 - 19:00
Закрито

Дверна фурнітура виготовляється для вхідних та міжкімнатних дверей. Фурнітура для вхідних дверей має зазвичай більші габарити, виготовляється з міцніших матеріалів, в той час, як фурнітура для міжкімнатних дверей більш витончена та декоративна.

Фурнітура для дверей , фото-1

Одним з найважливіших видів дверної фурнітури є петлі. Дверні петлі можуть бути встановлені на дверний блок виробником дверей, або ж придбані окремо і встановлюватися при монтажі дверного блоку у квартирі замовника.

Фурнітура для дверей , фото-2

Дверні ручки − основний функціональний та декоративний елемент фурнітури. Вони повинні бути не тільки надійними та міцними, безвідмовно виконувати свою роль, але і відповідати дизайну двері, решті фурнітури та приміщення в цілому. Ручки для дверей виробляються в основному з латуні, алюмінію, сталі або бронзи − міцних і красивих матеріалів, які найчастіше мають гальванічне покриття, що дозволяє використовувати такі ручки десятки років.

Фурнітура для дверей , фото-3 Фурнітура для дверей , фото-4

Надійність дверних замків визначається міцністю матеріалів, з яких виготовлені їх деталі, конструктивними особливостями і якістю виробництва.

Фурнітура для дверей , фото-5 Фурнітура для дверей , фото-6

Дверну фурнітуру необхідно підбирати так, щоб їх стилістика і дизайн відповідали зовнішньому вигляду двері та приміщення, де вона встановлена. У цьому можуть допомогти кваліфіковані продавці-консультанти в магазині «Магнат» у Хмельницькому. При цьому, підбираючи фурнітуру в процесі вибору і замовлення двері в наших магазинах, Ви економите і час, і гроші.

Чекаємо Вас у салоні вікон та дверей "Магнат" у Хмельницькому за адресою

вул. Зарічанська 3/1

або вул. Панаса Мирного 18Б

Наше відео
Ще відео